Nils Kölare färgserigrafi
2016-02-17
361651
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad "N Kölare -87" och numrerad 26/80, färgserigrafi, bladstorlek 70 x 93 cm