Ragnar Persson oljemålning
2016-02-23
361613
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Gatuscen, monogramsignerad RP, signerad även på baksidan, olja på duk, 33x41 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg