Pär Lindblad oljemålning
2016-03-24
361611
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PÄR LINDBLAD (1907-1981): Vandrare, signerad Pär Lindblad, daterad 44, olja på pannå, 52x51 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg