Ulrika Hydman Vallien
2016-02-17
361565
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, 1500 ex, färglitografi, ca 60x43 cm vardera