Roland Svensson
2016-02-16
361526
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S 271/310, färglitografi, 40x30 cm
Något gulnad