Ardy Stüwer Dalahästar
2016-02-17
361519
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Dalahästar signerad samt numrerad 133/200, färglitografi, ca 49x39 cmi Göteborg