Skålar i lack med drakdekor
2016-02-16
361514
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅLAR, 8 st, 1900-talets första hälft, svartlackerade samt förgylld dekor med drakar, signerade, höjd 6, 5, diameter 11, 5 cm
Bruksslitage