Yrjö Edelmann
2016-02-16
361497
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Komposition med papper, signerad Y. Edelmann, E.A. XXI/XXXVI, färglitografi, ca 56x36 cm