Ulrik Samuelson färgoffset
Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition, signerad och daterad Ulrik Samuelson 1983, 130/360, färgoffset , ca 33,5x49,5 cm
LITTERATUR: Ulrik Samuelson - Second hand, jämför färgplansch sidorna 114-115
Zustandsbeschreibung
361488
2016-02-16