Madeleine Pyk
2016-02-16
361469
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad