Peter Dahl
2016-02-16
361443
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 43x59 cm, oramad