Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-02-16
361435
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vintermotiv, olja på pannå, 35x45 cm