Orrefors taklampa
2016-02-16
361431
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, för Orrefors,1900-talets mitt, stomme i mässing med glaskupa, totalhöjd ca 61 cm
Slitage