Dosor Kina
2016-02-16
361408
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
DOSOR, 2 st, med lock, Kina, 1800-tal, emaljarbete, dekor av blommor o figurscener, höjd ca 5, diameter 8 cm
Skador, emaljbortfall