Tallrikar
2016-02-16
361329
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 6+3 st, tenn, 17/1800-tal, diameter ca 6,5-22 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage, skador