Spegellampett gustaviansk stil
2016-02-16
361320
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGELLAMPETT, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, för 2 ljus, förgylld, ca 70x37 cm
Krön med lagning