Ljusstakar 1 par och ljusplåt
2016-02-16
361318
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, LJUSPLÅT, 1800-tal, en stämplad Skultuna bruk N.o 2, ljusstakarnas höjd ca 11 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage