Bägare och supkoppar
2016-02-16
361314
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BÄGARE, SUPKOPPAR 2 st, silver, bl.a. Erik Lemon, Uppsala 1768, höjd ca 5-9,5 cm, vikt ca 145 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage