Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Hans Wiksten, verksam i Västerås 1782-1810, höjd ca 30 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, ljusmanschetter med skador

361246

2016-02-14