Gunghäst 1900-talets början
2016-02-16
361220
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, man och svans av tagel
Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, sliten man och svans