Hättor 7 st
2016-02-14
361210
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÄTTOR, 7 st, 1800-tal, siden delvis med broderad dekor
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage, skador, bleckta