Tomasz Holuj
2016-02-14
361202
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TOMASZ HOLUJ (född 1947): Cirkusmotiv, signerad Holuj, olja på duk, 80x94 cm