Stolar Karl Johan
2016-02-14
361200
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, ryggbricka med beslag, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm
Ytskador, senare klädsel, klädseln med skador