Flygplan

Flygplan
Flygplan
Flygplan
Flygplan
Flygplan
Flygplan
Flygplan
Flygplan

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLYGPLAN, Tyskland, 1930-tal, urverksdrivet, litograferad plåt, längd 27 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Lös propeller

361178

2016-02-14