Spegel
2016-02-14
361154
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPEGEL, Karl-Johan, 1800-tal, ca 44x25 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Omförgylld