Ramar 1800-talets slut
2016-02-14
361132
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAMAR, 1 par, 1800-talets slut, fornnordisk stil/ nationalromantik, gjuten dekor, innermått ca 54x41 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage