Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
KISTA, ek, Nordeuropa, 1500/1600-tal, ombyggt till skåp med lådor och hyllor, höjd ca 86, 150x81 cm, nyckel finns.
Omfattande renovering och komplettering, slitage
361120
2016-02-14