Oidentifierad konstnär
2016-02-17
361115
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Betande kor, osignerad, olja på duk, ca 50x65 cm
Visas på Geijersgatan, Göteborg
Krackeleringar, slitage