Ragnar Johansson
2016-02-18
361110
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Kvinna, monogramsignerad RJ, olja på duk, 117x46,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg