Grafiska blad karikatyrer
2016-02-14
361053
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRAFISKA BLAD, 10 st, 18/1900-tal, mestadels ur Vanity Fair, karikatyrer, ramarnas yttermått ca 41x29 cm
Gulnade, fläckar, skador