Harald Lindberg oljemålning
2016-02-13
361024
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Arholma båk, signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 19 x 24 cm