David Larsson serigrafi
2016-02-14
360975
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4B", signerad David Larsson och numrerad 43/50, serigrafi, 72 x 72 cm