Lennart Jirlow färglitografi
2016-02-14
360948
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Dansen", signerad L. Jirlow, 1978-79, 189/300, färglitografi, ca 50 x 40 cm