Ljusstakar sengustavianska
2016-02-14
360936
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor, brons, höjd ca 27 cm
Slitage, mynningsskador, något skev ljushållare