Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R564 179 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Brukslitage
360917
2016-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här