Karl Höglund färglitografi
2016-02-13
360888
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, numrerad EA, färglitografi, a tergo med dedikation från konstnären, ca 40x28 cm