Takampel i empire
2016-02-13
360872
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
TAKAMPEL, 1800-talets början, empire, för tre ljus, förgylld brons och mässing, svartmålad, höjd ca 71, diameter 30 cm
Borrade hål