Oljemålning 1800-tal
2016-02-13
360855
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Jesus rensar templet, olja på duk, 35 x 45 cm
Smärre ytrepor