Lars Jonsson färglitografi
2016-02-13
360838
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Ejderhonor, signerad Lars Jonsson, färglitografi, 317/360, ca 41x45 cm cm