Byrå
2016-02-13
360835
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 4-lådig, 1950/60-tal, beslag i mässing, höjd ca 89, 41x77 cm
Slitage