Einar Jolin
2016-02-13
360806
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Japanskt stilleben, signerad Jolin, färglitografi, 8/360, ca 45x55 cm