Skål silver GAB
2016-02-13
360715
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, silver, räfflad fot samt förgylld insida, GAB, Stockholm 1933, höjd 12, diameter 20 cm, vikt ca 486 g
Smärre repor