Karmstolar Confidencen
Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
PER ÖBERG, "Confidencen", karmstol, brännmärkta samt numrerade JH, SPS, PÖ för Johan Hellström (prototypsnickare), Sven Philip Sörensen (donator), Per Öberg (arkitekt), gråbetsad, sitthöjd ca 43 cm
Smärre bruksslitage
360690
2016-02-13