Karin Broos serigrafi
2016-02-12
360673
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
KARIN BROOS (född 1950), "Den gula strömmen 2", färgserigrafi, signerad och numrerad 3/90, 38x59 cm