Buddhaskulptur
2016-02-12
360647
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BUDDHASKULPTUR, 19/2000-tal, Thailand, förgylld, dekor av folierat glas, 2-delad, höjd ca 70 cm
Torrspricka, slitage