Axel Olson färglitografi
2016-02-12
360550
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL OLSSON (1899-1986): Motiv med dörr och kvinna, signerad Axel Olson, numrerad HL 22/L, färglitografi, 16 x 33 cm