Roland Svensson färglitografi
2016-02-12
360539
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad Roland S, 25/40, färglitografi, 23 x 35 cm
Gulnad