Kråsnål 18 k guld
2016-02-15
360473
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KRÅSNÅL, 18 k guld, dekor med tigeröga, 1800-talets andra hälft, vikt exkl. stopper ca 4 g
Stopper ej guld och med bucklor och repor, nål senare och ej ursprunglig