Orientmatta
2016-02-17
360461
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Anatolien, bönematta, ull på ullvarp, ca 158x102 cm
Slitage, lagningar