Byrå i gustaviansk stil
2016-02-12
360446
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, ljus björk, kannelerad dekor, höjd 85, 96 x 44 cm
Bruksslitage